Čtečky paměťových karet srovnání ceny

DeLock 91654

DeLock 91654

- Plošňák se slotem pro SD kartu, čtení a zápis - napájení přes konektor používaný u 3,5" floppy nebo 3,5 IDE disků - připojení k IDE konektoru 40-pin přes IDE kabel - žádné pohyblivé součásti - možnost bootování This Card Reader by Delock enables the application of a SD-card via 40pin IDE interface. Since this Card Reader is bootable you can also use it as HDD and install a operating system on the SD-card. The Card Reader can be plugged directly to the motherboard by using an additional connecting cable. Specification • IDE 40pin to SD Card • 40pin 2.0 mm standard IDE male connector • For SD-memory cards • For SDHC-memory »

RAIDSONIC ICY BOX IB-863

RAIDSONIC ICY BOX IB-863

IcyBox IB-863-B Přední panel IcyBox IB-863-B vám umožní pohodlné vyvést po jednom konektoru eSerial ATA a dvojici USB 3.0. Dále nabídne USB 2.0 hub se čtyřmi vstupními porty, konektory audia a multiformátovou čtečku paměťových karet. Integrovaná LED indikace vám dá navíc vědět pokaždé, když budete přistupovat k připojenému zařízení. Upevnění panelu je realizováno do standardní 5,25“ externí pozice. Parametry a specifikace: Výstupní porty: 4x USB 2.0 2x USB 3.0 1x eSerial ATA 6x slot pro paměťové karty 1x výstup na sluchátka 1x vstup na mikrofon Vstupní porty: USB 3.0 porty: externí USB 3.0 kabel do základní desky USB 2.0 »

Verbatim Čtečka paměťových karet univerzální

Verbatim Čtečka paměťových karet univerzální

Univerzální čtečka paměťových karet Verbatim je kompatibilní s digitálními fotoaparáty, mobilními telefony, videokamerami a zařízeními PDA.Zápis a čtení dat ze stolních počítačů, systému MAC a přenosných počítačů a dat přenášených mezi různými paměťovými kartami. Čtečka paměťových karet má při připojení k portu USB 2.0 vysokorychlostní funkci. Je také kompatibilní s rozhraním USB 1.1. Paměťovou kartu jednoduše vložte do připojené čtečky a data si prohlédněte na obrazovce počítače. Modrá kontrolka v horní části čtečky se rozsvítí, jakmile je karta přidána a probíhá čtení/zápis.Univerzální čtečka paměťových karet má 5 »

APPROX Mini

APPROX Mini

Externí čtečka nejrozšířenějších paměťových karet. Podporované paměťové karty: SD, SDHC , MMC, RS-MMC, Memory Stick, Memory Stick Pro, Memory Stick Pro Duo, Memory Stick Micro M2, microSD, microSDHC bez nutnosti použití adatérů a redukcí

GEMBIRD microSD FD2-MSD-1

GEMBIRD microSD FD2-MSD-1

GEMBIRD čtečka karet externí microSD FD2-MSD-1,USB, card reader - FD2-MSD-1 MicroSD card reader GET MORE FROM YOUR PC * Supports MicroSD memory cards including SDHC * Suitable for any computer or laptop with USB port * Perfect for PDAs with MicroSD * Vista compatible Vlastnosti Allows to work with MicroSD (so-called T-Flash or TransFlash) memory cards Supports SD High Capacity (SDHC) cards up to 32 GigaBytes Tiny size high-speed card reader Easy to carry with keyring Specifikace USB 2.0/1.1 compatible Cards supported: MicroSD shape, including SDHC up to 32 GB capacity Data transfer speed: up to 25 MBps depending on the »

HAMA 49015

HAMA 49015

Podporované paměťové karty (typ karty): Compact Flash,Memory Stick,Memory Stick Duo,Memory Stick Micro,Memory Stick PRO,Memory Stick PRO Duo,Memory Stick PRO Duo High Speed,Memory Stick PRO High Speed,microSD,microSDHC,miniSD,Multi Media Card (MMC),SD Card,SDHC (SD High-Capacity),SDXC (SD Exten Provedení výrobku: černá barva * All-in-one čtečka karet ke čtení a zápisu všech typů paměťových karet * žádné dodatečné adaptéry * vysoká kvalita, odolné provedení * barva: černá/antracit * USB připojení (0,6 m dlouhý kabel) a pokyny k užívání v balení * podporuje USB 2.0 (480 Mbit/s) a USB 1.1 (12 Mbit/s) * napájení přes USB * pro »

Sweex ALL-IN-1

Sweex ALL-IN-1

Výrobce: Sweex; Třída produktu: Čtečky paměťových karet, adaptéry; Typ paměti: CompactFlash, CompactFlash II, IBM MicroDrive, Microdrive, SmartMedia, Memory Stick, Memory Stick Duo, Memory Stick Pro Duo, MultiMediaCard, MultiMediaCard Plus, Memory Stick Pro, mini SecureDigital; Externí rozhraní: Connectors for mainboard; I/O konektory na čelním panelu: 1 x USB 2.0; Přenosová rychlost dat: 4000 kB/s; Barva: černá; Standardní příslušenství: 1 port USB 2.0, USB kabel; Doplňující informace: slot 3,5" Originální P/NCR005v3 OEMNázev produktuČtečka karet Sweex interní ALL-IN-1 USB 2.0 černá OEMVýrobceSweexTřída produktuČtečky »

Adaptér Lenovo Gemplus ExpressCard Smart Card Reader

Adaptér Lenovo Gemplus ExpressCard Smart Card Reader

Adaptér ExpressCard (54 mm) se slotem pro karty Smart Card. Technické parametry: - čte a zapisuje na veškeré ISO-7816 Smart karty - k noteboku se připojuje přes rozhraní Express Card Rozměry výrobku: Hmotnost

SWEEX 53v1 USB, bulk

SWEEX 53v1 USB, bulk

Čtečka karet černá, interní, ALLin1 (vč. xD), USB 2.0. Multiformátová čtečka paměťových karet určená pro umístění do 3,5 palcového slotu na vašem PC. Podporuje čtení až 53 formátů nejrůznějších paměťových karet včetně nejrozšířenějších SD/MMC, Memory Stick, Compact Flash a xD. Kromě toho na přední panel vyvádí také standardní USB port, který můžete využít například pro připojení flash disku. K počítači se připojuje prostřednictvím USB rozhraní, ze kterého je zároveň napájena. O práci čtečky informují LED diody. Díky černé barvě je vhodná zejména pro sestavy s černou barvnou předního panelu.Čtečka je v této verzi dodávána v »

Team TCR11151 Pop

Team TCR11151 Pop

Team TCR11151 Pop - Elegantní externí USB 3.0/2.0 čtečka all-in-one pro paměťové karty typu CF/CF UDMA 4.2/SD/SDHC/new SDHC (32GB až 2TB)/SDXC/MS pro duo/MS pro duo HG/Micro SD/Micro SDHC/miniSD/miniSDHC/MMC Mobile/M2/xD.

HAMA 94125

HAMA 94125

Čtečka karet externí, USB 2.0. Multiformátová čtečka paměťových karet s připojením přes rozšířené USB 2.0 vám zpřístupní celou řadu používaných formátů. Čtečka má velmi kompaktní rozměry, nepotřebuje žádné přídavné napájení a dokáže číst i zapisovat na všechny současně používané paměťové karty jejich maximální podporovanou rychlostí. Cestovní velikost je vhodná i pro časté přenášení spolu s fotoaparátem nebo dalším zařízením. Pro snadnější přenášení má USB konektor uložený ve spodní části.Parametry a specifikace:Podporované formáty karet:SD/ SDHC/ SDXC/ MMC/ MMCPlus/ RS-MMC/ MMCmobile/ microSD/ microSDHC a xD-PictureCard/ »

Hama 114729

Hama 114729

Podporované paměťové karty / typ karty: Multi Media Card (MMC); SD Card; SDHC (SD High-Capacity); SDXC (SD Extended-capacity) Provedení výrobku: červená barva - 6 v 1 čtečka karet pro SD/ SDHC/ SDXC/ MMC karty - bez použití adaptéru čte: SD/ SDHC/ SDXC/ MMC/ MMC plus karty - s použitím adaptéru ( není součástí balení ) čte: microSD/ microSDHC, miniSD/ miniSDHC a RS MMC/ MMC karty - pro Windows ME/ 2000/ XP/ Vista/ 7 a Mac OS 10.x Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.015 Výška (cm): 1.13 Šířka (cm): 2.90 Hloubka (cm): 7.50 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 1.000 Výška (cm): 30.00 Šířka (cm): 20.00 Hloubka (cm): 10.00 EAN: »

EMTEC All-In-1 USB 2.0

EMTEC All-In-1 USB 2.0

Čtečka karet černá, externí, 24v1. Elegantní čtečka paměťových karet, která dokáže přečíst až 24 různých druhů médií. Čtečka má povedený design laděný do odstínů černé barvy. Velmi pohodlně tak budete moci přenášet fotografie ze svého digitálního fotoaparátu, nahrávat muziku do MP3 přehrávače či mobilního telefonu apod. V moderních systémech Windows nebo MacOS Vám bude fungovat bez instalování ovladačů.Parametry a specifikace:Podporované paměťové karty:CompactFlash Type I a II, Microdrive, SD, miniSD, microSDHC, MMC I, II, MMC 4.0, MMC Plus, MMC Mobile, MMC Microm, RS-MMC, SM karty, SM RAM, xD, xDM , xDH , xDv1.2, Memory »

Eurocase CARD READER CR203A

Eurocase CARD READER CR203A

MODEL: Card reader CR203A (CR2010-04) Black (černá); Card reader 33in1- čtečka paměťových karet + USB +1394 + 2x HD AUDIO; LED indikace: Power light: Green, Access light: Blinking yello; Určena k montáži do šachty 3,5", připojení přes USB 2.0,. Umožňuj...

Hama 108037

Hama 108037

Čtečka paměťových karet "All in One" USB 3.0 SuperSpeed, bílá

Hama 108038

Hama 108038

Čtečka paměťových karet "All in One" USB 3.0 SuperSpeed, černá

HAMA 91091

HAMA 91091

Čtečka karet "ALL-IN-ONE" Multi-čtečka karet pro čtení a zápis všech běžných druhů a kapacit paměťových karet. podporuje UDMA režim podporuje SDHC, miniSDHC, microSDHC a MS PRO-HG čte miniSD, microSD a M2 pomocí adaptéru (adaptér není součástí balení) součástí balení čtečka karet, USB kabel (0,5 m) podpora USB 2.0 (480 Mbit/s) a USB 1.1 (12 Mbit/s) pro Windows 2000/XP/Vista/7 and Mac OS 10.x rozměry: 97 x 57 x 17 mm CF Typ I & II / Microdrive: ano microSD / microSDHC: ano, s adaptérem miniSD / miniSDHC: ano, s adaptérem MMC / MMC Plus: ano MMC micro: ano, s adaptérem MS Duo / MS PRO Duo / MS PRO Duo HG: ano MS Micro (M2): »

DeLock 91679

DeLock 91679

Pro čtení a zápis na microSD a micro SDHC paměťové karty,,DeLock čtečka umožňuje čtení microS

Belkin F4U044ebAPL

Belkin F4U044ebAPL

Belkin USB 2.0 čtečka karet Media Reader Ultra-Slim - Univerzální tenká čtečka paměťových karet na USB 2.0 rozhraní, podpora formátů MS/ MS Duo, SD/ MMC/ MiniSD/ SDHC/ SDXC/ Micro SD, xD a CF/ Microdrive, grafické ikony pro snadnou identifikaci portu, plug and play.

DeLock 91635

DeLock 91635

Tato čtečka paměťových karet s funkcí Hot-Plug function a možností bootování může být instalována v zadní části počítače v PCI slotu nebo pomocí přiloženého montážního rámečku do 3,5" pozice v přední části počítače. Čtečka je připojena k SATA rozhraní na základní desce a umožňuje čtení, zápis a bootování z karet CompactFlash typ I / II a IBM MicroDrive. Specifikace • Serial ATA 1.0a kompatibilní • Podporuje CompactFlash karty typ I / II a IBM MicroDrive • Podporuje CompactFlash karty s 3.3 V / 5V • Pro instalaci do přední 31/2” pozice nebo do slotu v zadní části PC • Rychlost přenosu dat: SATA 1.5Gbps • Napájení 4-pinovým »


1 2 318 19 20 21 22 23

Můžete hledat také na Srovname.cz

Srovnání cen Čtečky paměťových karet - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Čtečky paměťových karet - slevy, akce a výprodej značkového zboží.